Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy!

Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy!

0 204

Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy! Dodatkowo, uzyskać możesz także o zasiłki i świadczenia.

Nie czekaj, odbierz należne Ci pieniądze. Jeśli pracowałeś/aś w Niemczech, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Danii lub Austrii to oferta skierowana w sam raz dla Ciebie!

Skorzystaj z formularza dostępnego TUTAJ 

Specjaliści z firmy Euro-Tax z wielką przyjemnością pomogą odzyskać należne Tobie pieniądze!

Firma Euro-Tax jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych firm w Polsce! Osoby, które korzystały z jej usług oceniają bardzo wysoko jej działalność (w skali 1-5 na 4,85!)

Co ważne, aby uzyskać zwrot podatku za pracę z zagranicą wcale nie musisz mieć przepracowanego więcej niż jednego roku za granicami Polski! Wiele przypadków rozwiązanych przez firmę Euro-Tax to osoby, które pracowały wykonując tzw. pracę „sezonową” np przy zbiorze owoców/warzyw.

Do tej pory pomogliśmy odzyskać ponad 200 mln zł podatków dla ponad 200 tysięcy Polaków pracujących poza granicami Polski. I wierzymy, że uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie osób.

Już podczas pierwszej rozmowy z naszym Specjalistą dowiesz się czy przysługuje Ci zwrot podatku lub zasiłek. Konsultant wyjaśni Ci jakie kroki podejmiemy, aby odzyskać Twoje pieniądze oraz oszacuje kwotę zwrotu. Pamiętaj, że rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, za usługę zapłacisz nam dopiero po odzyskaniu zwrotu. Dlatego zależy nam na jak najszybszym i jak najwyższym zwrocie Twoich pieniedzy.

Nie musisz się fatygować, aby osobiście przyjść do naszych placówek. Po odbiór kompletnych dokumentow wysyłamy do Ciebie kuriera opłaconego już przez naszą firmę, którego umawiamy na dogodny dla Ciebie termin.

Dzięki temu masz pewność, że powierzasz sprawę profesjonalistom certyfikowanym przez zagraniczne urzedy. Oznacza to skrócenie czasu oczekiwania na decyzje podatkowe oraz jeszcze większą kontrolę. Uzyskujesz maksymalny zwrot podatku w najkrótszym możliwym czasie.

Pamiętajcie koniecznie o terminach. Znaczenie ma tutaj rozumienie roku podatkowego, jakie stosuje się w poszczególnych krajach. Np. w Irlandii rok podatkowy jest identyczny z tym polskim i trwa od 1 stycznia do 31 grudnia. Jednak w Wielkiej Brytanii jest to przedział od 6 do 5 kwietnia następnego roku.

Bardzo fajną sprawą jest fakt, że przysługuje nam prawo do ubiegania się o zwrot podatku zapłaconego nawet do kilku lat wstecz. W różnych krajach obowiązują inne terminy:

  • W Wielkiej Brytanii i w Holandii – do 5 lat wstecz;
  • W Niemczech – do 2 lat wstecz;
  • W Irlandii i USA – do 3 lat wstecz.

SIMILAR ARTICLES

0 108

0 72

NO COMMENTS

Leave a Reply